KONST / Litografier / Färglitografi 8805526
nr 880 5526
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
Färglitografi , John-Erik Franzén (f. 1942), signerad 1995, 84/250, motivet: 44x54
John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm., död 2022.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 10 mars 2014
kl 18:51:23
1.000 kr
1.200 kr
2.000 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr
John-Erik Franzén
Läs mer om John-Erik Franzén